18709 РАПТЕН ГЕЛЬ - Diclofenac

РАПТЕН ГЕЛЬ – Diclofenac



Торгівельне найменування

РАПТЕН ГЕЛЬ

Міжнародне непатентоване найменування

Diclofenac

Форма випуску. Упаковка.

гель 1 % по 40 г у тубі, по 1 тубі в картонній упаковці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 г гелю містить диклофенаку діетиламіну 11,6 мг (що відповідає 10 мг диклофенаку натрію)

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево у разі суглобового та м’язового болю. Нестероїдні протизапальні засоби місцевого застосування. Диклофенак.

Виробництво

Заявник

“Хемофарм” АД – Белградський шлях б/н, м. Вршац, 26300, Сербія

Виробник: країна (повна адреса)

“Хемофарм” АД, Вршац, відділ виробнича дільниця Шабац (виробник готового лікарського засобу, первинне, вторинне пакування, контроль серії) – Сербія – вул. Хайдук Велькова бб, 15000, м. Шабац, Сербія
“Хемофарм” АД (виробник, відповідальний за випуск серії) Сербія Белградський шлях б/н, 26300, м. Вршац, Сербія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/1785/03/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

26.02.2014 – 26.02.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ДИКЛОФЕНАК НАТРІЮ - Diclofenac

РАПТЕН ГЕЛЬ – Diclofenac

Ви читаєте статтю РАПТЕН ГЕЛЬ – Diclofenac. Всі матеріали на сайті Укр Аптека, написані з метою інформаційного збагачення і ми раді якщо Вам подобається наш Журнал. Запам'ятайте - самолікування небезпечно для здоров'я. Завжди радьтеся зі своїм сімейним лікарем.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

десять + 10 =

наверх