2830 АЦЦ® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ МЕД ЛИМОН - Acetylcysteine

АЦЦ® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ МЕД ЛИМОН — Acetylcysteine



Торгівельне найменування

АЦЦ® ГАРЯЧИЙ НАПІЙ МЕД ЛИМОН

Міжнародне непатентоване найменування

Acetylcysteine

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 200 мг по 3 г порошку в пакетику; по 20 пакетиків у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 пакетик містить ацетилцистеїну 200 мг

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях. Муколітичні засоби.

Виробництво

Заявник

Сандоз Фармасьютікалз д.д. — Веровшкова 57, 1000 Любляна, Словенія

Виробник: країна (повна адреса)

Салютас Фарма ГмбХ (випуск серії) — Німеччина — Отто-вон-Гюріке-Алеє, 1, 39179 Барлебен, Німеччина
Ліндофарм ГмбХ (виробник in bulk, тестування, пакування) Німеччина Нойштрасcе, 82, 40721 Хілден, Німеччина
Замбон Світзеланд Лтд (виробник in bulk, тестування, пакування) Швейцарія Віа Індастріа 13, 6814 Кадемпіно, Швейцарія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/6568/02/02

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

10.10.2014 — 10.10.2019

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АМБРОКСОЛ-ТЕВА - Ambroxol
По теме: ( из рубрики Засоби, що застосовуються при кашлі і застудних захворюваннях, Муколітичні засоби )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован.

*
*

5 × три =

Top