АТЕТЕ 200 — Acetylcysteine



Торгівельне найменування

АТЕТЕ 200

Міжнародне непатентоване найменування

Acetylcysteine

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину по 200 мг/1 г у саше, по 10 або 20 саше у пачці з картону

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить ацетилцистеїну 200 мг

Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби.

Виробництво

Заявник

ПАТ «Фармак» — Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 63

Виробник: країна (повна адреса)

ПАТ «Фармак» — Україна — Україна, 04080, м. Київ, вул. Фрунзе, 74

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/16428/01/02

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

21.11.2017 — 21.11.2022

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ФЛАВАМЕД® МАКС ТАБЛЕТКИ ШИПУЧІ - Ambroxol
По теме: ( из рубрики Муколітичні засоби )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

7 + девять =

Top