2293 АСИБРОКС - Acetylcysteine

АСИБРОКС — Acetylcysteine



Торгівельне найменування

АСИБРОКС

Міжнародне непатентоване найменування

Acetylcysteine

Форма випуску. Упаковка.

таблетки шипучі по 200 мг, по 24 таблетки у пеналі; по 1 пеналу в картонній коробці; по 2 таблетки у стрипі; по 5 або 10 стрипів у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 таблетка шипуча містить ацетилцистеїну 200 мг

Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби.

Виробництво

Заявник

РОТАФАРМ ЛІМІТЕД — Граунд Фло, Гадд Хауз, Аркадія Авеню, Лондон №3 2JU, Велика Британія

Виробник: країна (повна адреса)

ФармаЕстіка Мануфактурінг (ФармаЕстіка Мануфактурінг ТОВ) — Естонія — Ванапере тее 3, Прінгі, Віімсі, 74011 Харьюський повіт, Естонія

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/14270/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

12.03.2015 — 12.03.2020

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  АМБРОКСОЛ-ТЕВА - Ambroxol
По теме: ( из рубрики Муколітичні засоби )

Оставить отзыв

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*
*

15 + 15 =

Top