22840 ФЕРВЕКС ДЛЯ ДІТЕЙ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ФЕРВЕКС ДЛЯ ДІТЕЙ – Paracetamol, combinations excl. psycholeptics



Торгівельне найменування

ФЕРВЕКС ДЛЯ ДІТЕЙ

Міжнародне непатентоване найменування

Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Форма випуску. Упаковка.

порошок для орального розчину, 8 саше у картонній коробці

Умови відпуску

без рецепта

Склад (діючі речовини)

1 саше містить парацетамолу 280 мг, кислоти аскорбінової (вітаміну С) 100 мг, феніраміну малеату 10 мг

Фармакотерапевтична група

Інші комбіновані лікарські засоби, що застосовуються при застудних захворюваннях.

Виробництво

Заявник

УПСА САС – 3, вул. Жозефа Моньє, 92500 Рюель-Мальмезон, Франція

Виробник: країна (повна адреса)

УПСА САС – Франція – 304, авеню Доктора Жана Брю, 47000 м. Ажан, Франція;

Номер Реєстраційного посвідчення

UA/7600/01/01

Дати початку дії реєстрації та строк закінчення

22.12.2017 – необмежений

Тип лікарського засобу

Звичайний

Інструкція

скачати інструкції

Читайте також:  ФЕРВЕКС ДЛЯ ДОРОСЛИХ - Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

ФЕРВЕКС ДЛЯ ДІТЕЙ – Paracetamol, combinations excl. psycholeptics

Ви читаєте статтю ФЕРВЕКС ДЛЯ ДІТЕЙ – Paracetamol, combinations excl. psycholeptics. Всі матеріали на сайті Укр Аптека, написані з метою інформаційного збагачення і ми раді якщо Вам подобається наш Журнал. Запам'ятайте - самолікування небезпечно для здоров'я. Завжди радьтеся зі своїм сімейним лікарем.

    По темi: ( з рубрики Інші комбіновані лікарські засоби, що застосовуються при застудних захворюваннях )

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шесть + 6 =

наверх